Příspěvky, připomínky, vzkazy...

Písnička Kvery

Datum: 17.08.2019 | Vložil: Lazkaz

Ahoj, nemáte nějaký záznam z vystoupení, kde hrajete písničku Kvery? Moc se mi od vás líbila, ale nemůžu ji nikde najít, ráda bych si ji poslechla.
Díky

Re: Písnička Kvery

Datum: 19.08.2019 | Vložil: Aleš

Čauky,
nejsem si jistý jestli ji máme v našem podání, ale každopádně ji mám v originálu a zároveň vzpomínkovém CD, jenž hrály ještě Milan Holan s novou Laurou.

V našem podání bychom ji museli asi nahrát, ale nevím zda by se to hodilo ;-)

Pokud by jsi chtěla, mohu poslat v MP3 tu v originále, v našem podání snad třeba někdy zase na akci, třeba 14.9. Na Lánech u Narpy ;-)

Každopádně moc děkujeme za pochvalu, moc si toho vážíme ;-)

S pozdravem Hudební sk. V Pantoflích

Gutter Cleaning Nanaimo

Datum: 28.02.2021 | Vložil: Rob#genn[DuheknyvyuveduCU,2,5]

please visit my website for all of your exterior cleaning needs Nanaimo
<a href=https://www.kolet.es/smartblog/4_share-the-love-for-prestashop-1-6.html#articleComments>demossing services</a>

Basa

Datum: 24.01.2017 | Vložil: Jirka (FR)

Ahoj Aleši,
četl jsem ještě níže příspěvky a vy sháníte basistu?

Díky,Jirka

Re: Basa

Datum: 25.01.2017 | Vložil: Aleš

Ahoj Jirko,
spíše příležitostného basistu s bubeníkem, kteří by s námi občas odehráli velké akce naživo. Lidé si to občas žádají, proto jsme uvažovali s klukama i o této alternativě, kdyby byl někdo takový k dispozici. Ty o někom víš ?
Jinak co FreeStyle ? Hrajete s Oli ? Kdyby jste nevěděli co s časem, tak se stavte v PA v Kačici nebo v Sobotu na Stochově, hodíme řeč ;-)
Zatím se měj a pozdravuj Olču ;-) A.

Re: Re: Basa

Datum: 25.01.2017 | Vložil: Jirka (FR)

Freestyle hraje i s Olí :-),v sobotu jsme zrovna pryč,původně jsme uvažovali,že se na vás přijdem podívat na čáry,ale taky hrajeme.Ono najít kvalitního muzikanta,který by byl ochoten hrát "za pár šupů" 6hodin je problém,dále aby měl čas chodit pravidelně hrát,zkoušení,ale vždyť to znáš.Já bych o tom taky mohl vyprávět :-)

Tak pozdravuj kluky a určitě se někdy uvidíme,čus.J.

Re: Re: Basa

Datum: 25.01.2017 | Vložil: Jirka (FR)

....jinak,kdyby jste chtěli rozšířit kapelu o nové členy na stálo,tak se ozvěte :-)

Jirka.

Re: Re: Re: Basa

Datum: 25.01.2017 | Vložil: Aleš

Jj. kluky pozdravím a Vám ať to hraje ;-) Věřím že se zase někde potkáme...

Midi

Datum: 23.01.2017 | Vložil: Jirka (FR)

Já Vás zdravím kluci,já bych jenom zareagoval na Vaši kritiku ohledně způsobu hudební produkce a na to,co tu psal Míla a předtím David.
Já o Vás vím,že Midi nepoužíváte a hrajete to živě.Dokážu pochopit,že někteří lidé mají problém se samohrajkou,je to jenom jiný druh umění,kterým spoustu lidí neoslníte,ale v takovéto sestavě nejde o to,někoho oslnit hudebními kreacemi,ikdyž Váš sólový "elektrický" kytarista se dokáže hudebně předvést,ale o to,aby se lidé pobavili,pochlastali atd.Dále také záleží,co takovýto soubor má za reperoár.Pokud se budu chtít pobavit opravdovou muzikou,tak nepůjdu na disco,ale třeba do nějakýho hudebního klubu.Jisté je,že Michal za klávesy byl lepší,sorry Ivane.A v neposlední řadě,midi už je přežitek,lepší je audio.Tak ať to hraje,podle kalendáře máte kde,tak se snažte.

Jinak vyzývám lidi,kterým se kapela líbí,aby napsali na tento chat a podpořili trochu ty kluky!!!

Čau,Jirka.

Re: Midi

Datum: 23.01.2017 | Vložil: Aleš

Zdravíme Jirko,
díky moc za tvůj názor, velmi si vážíme Tvé objektivní podpory.
Je to tak jak píšeš, snažíme se dělat zábavovou muziku tak, abychom v průběhu večera uspokojili pokud možno většinu lidí, kteří na nás přijdou. I tak se to samozřejmě nemusí vždy povést a lidé kteří mají rádi například metal nebo jiné specifické styly, se na naši zábavě asi moc nepobaví :-)
Každopádně náš el.kytarista Románek alias "Děda" ;-) je opravdu třída a někdy si ostatní z kapely říkáme, že ho to s námi ještě nepřestalo bavit, je prostě dobrej ten kluk...;-)
A Ivánek ? Naš nový klávesák, který se střídá spolu s Michalem ? Pravda, víme že máme stále co zlepšovat, přesto bych rád podotkl, že pro Ivana se klávesy staly nástrojem "číslo 1", teprve před cca rokem a půl, když s námi začal zkoušet, aby mohl zaskakovat za Michala. Jinak celý život hrál na el. kytaru. Za dobu, co s námi zkouší, a v době, kdy člověk krom svých koníčků řeší spoustu dalších věcí okolo, udělal strašné pokroky a strašně moc práce, protože je velmi ctižádostivý a velký dříč. My ostatní z kapely si toho moc vážíme a tímto mu děkujeme, že díky němu může hud.sk. "Vpantoflích" plynule fungovat dál. Každopádně se budeme snažit, aby se kvalita muziky z naší strany stále zlepšovala ;-)

Díky všem, kteří na nás chodíte a podporujete nás, je to pro nás impuls, abychom neusnuli na vavřínech ;-)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek