Příspěvky, připomínky, vzkazy...

Re: myslivecký ples

Datum: 02.02.2016 | Vložil: Aleš

Velmi děkujeme za chválu, moc nás to těší a budeme se samozřejmě snažit, aby se líbilo i příště...

MIDI FILE

Datum: 29.10.2015 | Vložil: Milan Konček

Ať žijí MIDI !! Děkujeme.

Re: MIDI FILE

Datum: 02.11.2015 | Vložil: V Pantoflích

Děkujeme za kompliment,
ještě že MIDI naštěstí doposud nepoužíváme ;-)

Výborná oslava

Datum: 19.10.2015 | Vložil: Jirka T.

Ahoj V pantoflích trochu jinak :-)chci Vám moc poděkovat za výbornou atmosféru a hud.zážitek který jste nám připravily v sobotu na naší oslavě na Dobříči V kuželce.Bylo to moc super,všichni byli spokojeni a já konečně dnes jsem mohl po svých dojít k notasu a poděkovat Vám.Určitě Vás oslovím na mé kulaté narozky které budu mít v létě příští rok.Bylo to fakt super.Přeji mnoho takových akcí a doufám že jse s Vámi zase z manželkou uvidíme brzo V kuželce na tan.zábavě.Díky a Ahoj Jirka z Janinou..

Re: Výborná oslava

Datum: 21.10.2015 | Vložil: Aleš - Pantofle

Ahoj Jirko,
děkujeme za zprávičku a veř, že takovýto optimismus z Vaší strany je pro nás velkým potěšením. Byli jste skvělé publikum a tanečníci. Budeme se těšit na další akci s Vámi, třeba teď v SO 24.10.2015 v Kuželce na Pavlových narozeninách ? Tentokráte v klasickém tříčlenném Pantofláckém složení ;-). Díky a mějte se ;-)

Svatba

Datum: 12.09.2015 | Vložil: Veronika

Dobrý den, ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za parádní hudbu na naší svatbě. I když počasí moc nepřálo, parádně jste to zvládli :) Velké díky Majerovi

Re: Svatba

Datum: 14.09.2015 | Vložil: Aleš Kiml

Zdravíme,
a děkujeme za pochvalu, příjemné prostředí a skvělý přístup k nám ke kapele, hlavně s postavením prostorného stanu.
Zase třeba někdy ;-)
Zdraví "Pantofláci"

Hasičský ples

Datum: 29.03.2015 | Vložil: Skorobratranec

Super hudba na rudské hasičské zábavě....

Re: Hasičský ples

Datum: 31.03.2015 | Vložil: "Vpantoflích"

Děkujeme za přízeň a pochvalu, to je pro nás vždy největší odměna ;-)

Re: Hasičský ples

Datum: 15.04.2015 | Vložil: Michal

A já tobě díky za dvoupísničkovej, skvělej záskok, skorobratranče :o)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek